SUPERNATURAL 3.SEZON TÜM BÖLÜMLER TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! TEEN WOLF 4.SEZON TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! VAMPİR GÜNLÜKLERİ 3.SEZON TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! SUPERNATURAL 2.SEZON TÜM BÖLÜMLER TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! BREAKİNG BAD 5.SEZON FİNAL TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! REİGN 1.SEZON TÜM BÖLÜMLER TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! BREAKİNG BAD 4.SEZON TÜRKÇE DUBLAJ NORMAL ÜYELERE AÇILDI...ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN...! YENİ MOBİL TEMAMIZ YAYINDA... DİZİ FİLM İZLEME ZEVKİNİZ MOBİL CİHAZLARDA ARTIK ÇOK DAHA ZEVKLİ !!! ÇALIŞMAYAN FİLMLER & DİZİLERİ SORUN BİLDİR BÖLÜMÜNDEN BİZE BİLDİRİNİZ...! EN BÜYÜK DESTEĞİNİZ YORUMLARINIZDIR. BİZİ FACEBOOK DA DA TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN...!

Zoo 1.Sezon 5.Bölüm Türkçe Altyazılı 720p HD izle

Zoo 1.Sezon 5.Bölüm Türkçe Altyazılı 720p HD izle
PUAN : 7.7
İMDb 7.7
Altyazı
720P
  • Süre: 42 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2015
  • Ülke: ABD

 1550İZLENME

 0FAVORİ

James Wolk dizide, hayvanların garip ve şiddet içeren davranışlarını inceleyen ve bilimsel çalışmalar yürüten zoolog Jackson Oz olarak karşımıza çıkacak. Hayvanların saldırıları kurnazca ve vahşice koordineli olarak gerçekleşmektedir. Jackson Oz bu gizemi çözmeye ve engellemeye çalışacak. İşin arkasındaki gizem, bir zamanlar dünyaya hükmeden ve insanlar tarafından uysallaştırılan hayvanlar eski zamanlarını geri almaya çalışmaktadır.

Dizinin yapımcılığı Josh Appelbaum, André Nemec, Jeff Pinkner, Scott Rosenberg, James Patterson, Steve Bowen, Leopoldo Gut ve Bill Robinson gibi isimlerin imzasını taşıyacak.

 Orjinal Adı:

Zoo

Detay
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
  BENZER FİLMLER
}